Všetkovedko

V novembri sa na našej škole uskutočnila celoslovenská vedomostná súťaž VŠETKOVEDKO zameraná na žiakov druhého, tretieho a štvrtého ročníka. Žiaci si tak mohli otestovať svoje vedomosti a potrápiť svoje bystré hlavičky. Pri riešení úloh od Všetkovedka sa žiaci zamerali na všetky oblasti, s ktorými sa doteraz stretli – vlastiveda, prírodoveda, slovenský jazyk, anglický jazyk, matematika, hudobná, výtvarná, dopravná a informatická výchova. A veru, že sa ich aj veľa odhodlalo na to, prihlásiť sa do súťaže. Všetci riešitelia mali možnosť získať rôzne tituly ako ,,Všetkovedkov učeň“ alebo sa prebojovať až k titulu ,,Všetkovedko“. Najvýznamnejší titul ,,Všetkovedko školy“ získala žiačka 3. B Veronika Jágerská.

Všetkým zúčastnením gratulujeme a tešíme sa na stretnutie budúci rok pri 12. ročníku súťaže Všetkovedko.

JM.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS