Zábavná autoškola

V stredu 9.10.2019 sa žiaci deviateho ročníka zúčastnili aktivity Zábavná autoškola, ktorú každoročne organizuje autoškola Gonda v spolupráci s SPŠ dopravnou vo Zvolene. Je to aktivita, ktorá má vychovávať mladých k zodpovednému prístupu v cestnej premávke. Pod vedením skúsených inštruktorov a p. učiteliek zo SPŠ si stredoškoláci pre nás pripravili viaceré zaujímavé aktivity, ktorými poukázali na to aké má byť zodpovedné správanie vodičov, ale aj iných účastníkov cestnej premávky a ako reagovať, keď sme účastníkmi dopravnej nehody. Najzaujímavejšie pre našich deviatakov bolo samozrejme vedenie motorového vozidla pod vedením skúseného inštruktora na cvičisku. Porozprávali sa s nimi o svojich skúsenostiach, ale aj o plánoch do budúcnosti týkajúcich sa vzdelania a vedenia motorových vozidiel. Ďakujeme.

Mgr. Andrea Morovičová

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS