Záložka do knihy spája školy

Aj v tomto školskom roku sme sa zapojili do projektu Záložka do knihy spája školy. Pre našu partnerskú školu z Koša sme pripravili 150 záložiek, ktoré čerpali námety predovšetkým z rozprávok a povestí . Nových kamarátov určite potešili milí dráčikovia, statoční rytieri, morské víly, nosatí Pinokiovia, usmievavé ježibabky či nešikovníci Pat a Mat. Balíček so záložkami sme odoslali v polovici októbra. Veríme, že svojich nových majiteľov potešia v smutných novembrových dňoch a budú inšpiráciou pre zaujímavé čítanie. Tesne pred prázdninami nás potešil rozprávkový balíček od detí z našej partnerskej školy z Koša. Pestrofarebné dielka sme vystavili v priestoroch školy, kde si ich môžu všetci prezrieť.

Pani učiteľke Cimbovej a tvorivým kamarátom, ktorí záložky pripravili ďakujeme!

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

Highslide JS Highslide JS