VIEM, ČO ZJEM

Čo je nové v projekte „Viem, čo zjem“?

Získali sme bonusové body za zverejnenie informácie o zapojení našej školy do projektu v rámci regionálnych médií, konkrétne - MY REGIONÁLNE NOVINY.

Koordinátorky Zdravej školy s prihlásenými triedami zorganizovali vyučovaciu hodinu, ktorá bola pokračovaním úvodnej témy. Žiaci sa prostredníctvom aktivít oboznámili s rizikami nesprávneho stravovania.

Súťaž „Ide sa na piknik“ dala pomyselnú bodku za druhým ročníkom projektu „Viem, čo zjem“. Žiaci zo zapojených tried 3.A, 5.B mali spolu s učiteľmi zorganizovať triedny piknik. Ich úlohou bolo zdokumentovať, ako by mal vyzerať piknik detí, ktoré vedia, ako sa stravovať zdravo a chutne. Fotografia 3.A triedy sa umiestnila v TOP 5 a získala tak ďalšie cenné body do celkového hodnotenia.

Z.K.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS