Škola v prírode Repište: 21. - 25. 5. 2018

V pondelok 21.mája 2018 39 detí druhého ročníka zamávalo z autobusu svojim rodičom a odcestovalo do Školy v prírode v Repišti. Ubytovaní boli v Chate U daniela v krásnom prostredí Štiavnických hôr blízko Sklených Teplíc. O program sa postarali Veľký brat a dvaja animátori Filip a Gabo, ktorí deťom pripravili zaujímavé hry: Agent OOPRD, Odkazy dávnych civilizácií, finančná hra MARKETY, nočná hra... Deti spoznávali aj blízke okolie. Vystúpili k zámku Marcus a boli sa kúpať v kúpeľoch Sklené Teplice. Trochu strachu prežili v nočnej hre. Veľa športovali, súťažili na ihriskách. Program bol taký bohatý a plný prekvapení, že sa deťom ani nechcelo ísť domov. Spomienky však ostanú zapísané v denníčkoch a môžu si ich pripomenúť aj z fotiek na DVD.

RV

Niečo z denníkov detí:

Pondelok 21.5.
Patrik Štróbl, 2.B: Išli sme na zámok Markusa prvého. Cestou sme išli cez šesť zámkov. Za čierne bodky sme robili drepy. Mal som ich tri. Po obede sme sa hrali Vírus. Prehrali sme. Večer bola diskotéka. Simona Rybošová, 2.A: Boli sme na hrade. Išli sme cez les. Mali sme rôzne úlohy, kým sme sa tam dostali. Mali sme prestávku na pitie. Bolo tam dobre. Emka Obročníková, 2.C: Boli sme na zámku Marcus. Bol veľmi krásny. Keď sme prišli, boli sme unavení. Podvečer sme hrali hru Vírus. Večer, keď sme mali diskotéku, bolo nám super.

Utorok 22.5.
Adam Kuchárik, 2.B: Ráno nás zobudili bubnom. Potom bola rozcvička. Aj sme hrali MARKETY. Nahral som 212 300€. Nelka Fojtániková, 2.B: V utorok sme boli v Sklených Tepliciach. Hrali sme sa na tajných agentov 00prd. Boli sme na športových hrách. Betka Morovičová, 2.C: Dnes sme boli v Sklených Tepliciach, bolo tam veľa kúpeľov. Potom sme mali športové hry. A ešte bol marketin, a na koniec sme mali 1000€.

Streda23.5.
Lucka Padyšáková, 2.A: Večer sme súťažili. Potom sme išli v noci vonku. Išli sme do lesa a vrátili sme sa sami. Ako sme išli, cestou nás strašili.

Štvrtok 24.5.
Alicka Donovalová, 2.B: Štvrtý deň bol dobrý. Boli sme sa kúpať. Po kúpaní sme boli nakupovať. Prišla k nám včelárka. Večer sme mali opekačku. Potom sme mali pyžamovú party.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

Highslide JS