Čítanie s oteckom

Žiaci prvého ročníka sa učia čítať prvé písmená, slabiky a vety. Keď to zvládnu, môžu si prečítať sami, čo ich zaujíma. V rozvíjaní čitateľských zručností nám od februára pomáhali aj oteckovia. V 1.A triede čítali šesťkrát na hodinách slovenského jazyka a literatúry. Prišiel pán Dávidík, pán Hermanovský a dvakrát pán Stehlík a pán Tomek. V ich podaní sme počuli ľudové rozprávky, rozprávky o zvieratkách, príbehy zo života detí a dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí o ľudskom tele a o farme. Oteckovia zapojili do čítania i žiakov a otázkami preverili ich pozornosť. Za ochotu a možno aj odvahu predstúpiť pred toľko detí, dostali od nás diplomy.

Boli to veselé, zaujímavé, netradičné a nezabudnuteľné hodiny. Dúfame, že aj takouto formou získajú žiaci dobrý vzťah ku knihám.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS