Beseda s Elenou Hipmanovou

Táto beseda v Krajskej knižnici bola tentoraz trošku iná. Bola síce so spisovateľkou a o jej novej knihe, ale autorka bola kedysi učiteľkou v materskej škole a stále je cestovateľkou a jaskyniarkou. Najprv nám v prezentácii poukazovala krásy Janskej doliny a nádhery jaskýň a potom nám zo svojej knihy aj sama čítala. Predstavila nám aj svoje plány – jej ďalšia kniha bude o Poľane. A čo si z jej myšlienok zapamätáme? Musíme si prírodu chrániť, lebo keď nebude príroda, nebudeme ani my. A máme si okolo seba všetko viac všímať a rozhliadať sa nielen očami, ale aj dušou a srdcom, to znamená viac precítiť, počúvať, zamyslieť sa... No a ešte jedna pikoška! Pred začiatkom besedy so spisovateľkou robili rozhovor do Markízy, takže sme aj televízne hviezdy!

IL

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS