K R O N I K A



Vyhodnotenie súťaže Všetkovedko 2017/18


      Naša škola sa aj v tomto školskom roku stala súčasťou veľkej vyše 20 tisícovej rodiny VŠETKOVEDKOV a ich UČŇOV. Z našej školy sa prihlásilo 56 žiakov, z ktorých najúspešnejší boli títo desiati:

POR.č.

MENO A PRIEZVISKO

TRIEDA

UMIESTNENIE V SR

1.

Nina Čertíková

2.C

15

2.

Ngoc Giau Le Xuan

4.C

16

3.

Lukáš Lupták

2.A

17

4.

Lucia Weisová

2.B

17

5.

Ema Obročníková

2.C

22

6.

Lucia Padyšáková

2.A

24

7.

Lucia Kršková

3.A

31

8.

Jakub Gondáš

5.C

33

9.

Lívia Samolejová

4.A

34

10.

Viktória Stehlíková

4.C

35


VŠETKOVEDKO 2

V tejto kategórii súťažilo 6991 detí, z našej školy sa prihlásilo 25. Bolo možné získať maximálne 168 bodov.


Body

Kategória

Trieda

Meno

ZŠ- SK

Titul

142,00

2

2.C

Nina Čertíková

1. - 15.miesto

Všetkovedko

140,00

2

2.A

Lukáš Lupták

2. - 17.miesto

Všetkovedko

140,00

2

2.B

Lucia Weisová

2. - 17.miesto

Všetkovedko

135,00

2

2.C

Ema Obročníková

3. - 22.miesto

Všetkovedko

133,00

2

2.A

Lucia Padyšáková

4. - 24.miesto

Všetkovedko

128,00

2

2.A

Milan Mozoľa

5. - 29.miesto

Všetkovedko

126,00

2

2.B

Jakub Parobek

6. - 31.miesto

Všetkovedko

125,00

2

2.B

Adam Kuchárik

7. - 32.miesto

Všetkovedko

120,00

2

2.B

Alica Donovalová

8. - 37.miesto

Všetkovedkov učeň

119,00

2

2.A

Michal Novodomec

9. - 38.miesto

Všetkovedkov učeň

119,00

2

2.B

Simona Hroncová

9. - 38.miesto

Všetkovedkov učeň

112,00

2

2.C

Katka Kúdelková

10. - 45.miesto

Všetkovedkov učeň

105,00

2

2.B

Samuel Chalmovský

11. - 52.miesto

Všetkovedkov učeň

98,00

2

2.B

Patrik Štróbl

12. - 59.miesto

Všetkovedkov učeň

93,00

2

2.A

Tibor Pakos

13. - 64.miesto

Všetkovedkov učeň

90,00

2

2.C

Patrik Vrábel

14. - 67.miesto

Všetkovedkov učeň

84,00

2

2.A

Stanislav Miščík

15. - 73.miesto

Všetkovedkov učeň

84,00

2

2.A

Lucas Bonenkamp

15. - 73.miesto

Všetkovedkov učeň

83,00

2

2.C

Branislav Bendík

16. - 74.miesto

Všetkovedkov učeň

82,00

2

2.B

Michaela Frtúsová

17. - 75.miesto

Všetkovedkov učeň

81,00

2

2.C

Denis Patz

18. - 76.miesto

Všetkovedkov učeň

78,00

2

2.C

Terezka Drahoňová

19. - 79.miesto

Všetkovedkov učeň

77,00

2

2.B

Nela Fojtániková

20. - 80.miesto

Všetkovedkov učeň

77,00

2

2.C

Matúš Cudor

20. - 80.miesto

Všetkovedkov učeň

77,00

2

2.C

Martin Kapusta

20. - 80.miesto

Všetkovedkov učeň


Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

VŠETKOVEDKO 3

V tejto kategórii súťažilo 5996 detí z našej školy sa ich zapojilo 14. Bolo možné získať maximálne 210 bodov.


Body

Kategória

Trieda

Meno

ZŠ- SK

Titul

161

3

3.A

Lucia Kršková

1. - 31.miesto

Všetkovedko

150

3

3.C

Samuel Orolín

2. - 42.miesto

Všetkovedko

144

3

3.A

Ján Vajda

3. - 48.miesto

Všetkovedko

130

3

3.A

Viktor Remenec

4. - 62.miesto

Všetkovedkov učeň

126

3

3.C

Tamara Baranová

5. - 66.miesto

Všetkovedkov učeň

126

3

3.D

Adam Murgaš

5. - 66.miesto

Všetkovedkov učeň

121

3

3.A

Kristián Zetocha

6. - 71.miesto

Všetkovedkov učeň

119

3

3.A

Lea Zošiaková

7. - 73.miesto

Všetkovedkov učeň

119

3

3.D

Jakub Sekerák

7. - 73.miesto

Všetkovedkov učeň

112

3

3.D

Vanesa Balážová

8. - 80.miesto

Všetkovedkov učeň

108

3

3.A

Natália Zvrškovcová

9. - 84.miesto

Všetkovedkov učeň

96

3

3.D

Patrik Bohumeľ

10. - 96.miesto

Všetkovedkov učeň

77

3

3.D

Patrik Haranza

11. -115.miesto

Všetkovedkov učeň

63

3

3.A

Samuel Glončák

12. - 129.miesto

Všetkovedkov učeň


Highslide JS

VŠETKOVEDKO 4

V tejto kategórii súťažilo 4998 detí, z našej školy sa ich zapojilo 9. Bolo možné získať maximálne 210 bodov.


Body

Kategória

Trieda

Meno

ZŠ- SK

Titul

179

4

4.C

Ngoc Giaun Le Xuan

1. - 16.miesto

Všetkovedko

161

4

4.A

Lívia Samolejová

2. - 34.miesto

Všetkovedko

160

4

4.C

Viktória Stehlíková

3. - 35.miesto

Všetkovedko

149

4

4.A

Nina Padyšáková

4. - 46.miesto

Všetkovedko

147

4

4.C

Adam Vaňko

5. - 48.miesto

Všetkovedko

135

4

4.C

Andrea Tóthová

6. - 60.miesto

Všetkovedkov učeň

119

4

4.C

Tomáš Beer

8. - 76.miesto

Všetkovedkov učeň

110

4

4.C

Dorota Pavlíková

7. - 85.miesto

Všetkovedkov učeň

105

4

4.B

Margarétka Krugová

9. - 90.miesto

Všetkovedkov učeň


Highslide JS


VŠETKOVEDKO 5

V tejto kategórii súťažilo 2484 detí, z našej školy sa ich zapojilo 8. Bolo možné získať maximálne 210 bodov.


Body

Kategória

Trieda

Meno

ZŠ- SK

Titul

163

5

5.C

Jakub Gondáš

1. - 33.miesto

Všetkovedko

161

5

5.B

Kristína Klimová

2. - 35.miesto

Všetkovedko

158

5

5.B

Natália Čajnáková

3. - 38.miesto

Všetkovedkov učeň

158

5

5.C

Pavol Šupina

3. - 38.miesto

Všetkovedkov učeň

156

5

5.C

Oklepková Lucia

4. - 40.miesto

Všetkovedkov učeň

139

5

5.B

Šimon Lipaj

5. - 57.miesto

Všetkovedkov učeň

133

5

5.C

Sabína Tureková

6. - 63.miesto

Všetkovedkov učeň

132

5

5.B

Samuel Sciranka

7. - 64.miesto

Všetkovedkov učeň


Highslide JS