Mikulášska noc v škole

V podvečer Mikuláša prichádzali do školy deti z 2.B s veľkými batohmi. Okrem oblečenia za Mikuláša, čerta a anjela mali v batohu karimatku, spacák a pyžamo. Tešili sa na kúzelnú noc v škole. Pani vychovávateľka s p. učiteľkou pripravili pre deti rôzne súťaže a zábavné hry. Deti súťažili v troch družstvách: Mikuláškovia, Čerti a Anjeli. Počas zábavy nás vyrušil veľký lomoz a buchot. Začali sme pátrať, kto to po tmavej školy vystrája. Plní strachu sme išli po zvuku a červenom svetle, až sme zbadali strašného čerta. Aj sme sa báli, ale nakoniec sme odhalili pani vychovávateľku. Po tomto zážitku sme veľmi vyhladli a vrhli sme sa na pizzu. Po večernej hygiene sme si ľahli do pripravených spacákov. Tešili sme sa na ráno 6.12. V čistých čižmičkách sme si po raňajkách našli balíčky od Mikuláša. Asi sme boli dobrí!

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS