ENGLISHONE - www.anglictina.iedu.sk

Možnosť získať ukážkovú hodinu s native speakrom v rámci Englishone sme využili aj na našej škole. Dňa 24.10 k nám zavítala lektorka, ktorá viedla otvorené hodiny so žiakmi 3., 8. a 9. ročníka. Komunikácia so zahraničným lektorom patrí medzi obľúbené aktivity žiakov a sme radi, že sme sa mohli zúčastniť hodiny, ktorá bola zameraná nielen na hovorenie, ale bola spestrená o zaujímavé úlohy prostredníctvom edukačného programu anglictina.iedu.sk. Hodina ponúkla kvalitnú výučbu, moderné metodiky, interaktívne a zábavné učenie, kvalitný a atraktívny digitálny obsah. Veríme, že bola pre našich žiakov inšpiráciou, príjemným spestrením a plnohodnotným prínosom nielen v komunikačnej oblasti, ale aj jazykovej.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS