Tvorivé dielne s ilustrátorom

Už Vám niekedy pri kreslení pomáhal ozajstný výtvarník - ilustrátor? Deťom z výtvarného odboru Súkromnej základnej umeleckej školy Quo Vadis ale i žiakom ŠKD zo ZŠ J. Alexyho sa to vďaka projektu Krajskej knižnice Ľ. Štúra vo Zvolene podarilo:-) Na utorkovom stretnutí s ilustrátorom p. Martinom Kellenbergerom vládla skvelá nálada nálada a deti sa s chuťou pustili do kreslenia svojich obľúbených literárnych a filmových postavičiek. Detská fantázia za výdatnej pomoci pána ilustrátora pracovala na plné obrátky a na výkresoch sa čoskoro začali objavovať zaujímavé kresby. Sme radi, že deti nielen z nášho výtvarného odboru mali možnosť zažiť aj takúto netradičnú "výtvarnú". Ďakujeme ZŠ J. Alexyho, že nám poskytla priestory a vo všetkom nám vyšla v ústrety. Pripomíname, že vytvorené dielka si budete môcť pozrieť na výstave v Krajskej Knižnici Ľ. Štúra.

Súkromná základná umelecká škola Quo Vadis

Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS

Highslide JS