Škola v prírode - Žiarska dolina

Dňa 29. mája privítal 56 našich štvrtákov, tri pani učiteľky a dve pani vychovávateľky hotel Spojár, kde spolu prežili týždeň plný zábavy a dobrodružstiev v prekrásnom prostredí Žiarskej doliny. O bohatý program sa postarali nielen pani učiteľky, ale aj 6 animátori, ktorí deťom pripravili zaujímavé hry.

Deti spoznávali blízke okolie, využili možnosti neďalekého salaša Žiar, kde si zajazdili na koníkoch, nakŕmili ich a dopriali im aj trošku svojej starostlivosti. Deň detí sme si spestrili návštevou Medvedej štôlne a s čelovkami na hlavách sme preskúmali jej zákutia. Denne nechýbali zaujímavé hry, športové súťaže v tímoch i trošku matematiky pri hre EURO univerzita. Posledný večer sme zavŕšili rozlúčkovou diskotékou s množstvom súťaží a tanca. Na spiatočnej ceste domov sme využili možnosti Liptova a navštívili kontaktnú ZOO a novootvorenú výstavu Tatrapolis. A potom už HURÁ domov, plní zážitkov a krásnych spomienok.

VR

Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS