ŠPORTOVÝ DEŇ NA PUSTOM HRADE

Dňa 27.10. prebehol na našej škole športový deň. Každá trieda si zvolila vlastný program. Hlavné bolo držať sa pravidla v zdravom tele, zdravý duch.

7.C sa rozhodla absolvovať výstup na Pustý hrad nad Zvolenom. Teplo oblečení, s plnými ruksakmi, sa naši siedmaci hned zrána rezko vybrali na kopec. Na Pustom hrade sa pokochali krásnym výhľadom, najedli sa a narobili si množstvo fotografií. Podľa toho, ako sa na nich všetci žiaci od ucha k uchu usmievajú je jasné, že čerstvý vzduch a pohyb urobil našim deťom veľmi dobre. Pod vedením Mgr. Lucie Mesárošovej túra prebehla bez problémov a žiaci si odtiaľ doniesli mnoho veselých zážitkov.

V minulých rokoch naši Céčkari už navštívili Arborétum Borová hora a urobili si malú túru zo Zlatého potoka na Sliač. Dúfajme, že v budúcich rokoch stihnú navštíviť aj Poľanu a Čertovu skalu. Držíme palce.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS