Vyhodnotenie anglickej súťaže ENGLISHSTAR

ENGLISH STAR je medzinárodná súťaž v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl. Jej hlavným poslaním je propagovať a popularizovať anglický jazyk ako vyučovací predmet, ale aj zábavnou formou motivovať žiakov k úspešnému riešeniu písomných testov a skúšok. Súťaž umožní žiakom zábavnou formou porovnávať svoje vedomosti s rovesníkmi z iných škôl, predviesť okoliu svoje schopnosti a dosiahnuť za ne uznanie, prispievať k vyhľadávaniu talentovaných žiakov, poskytovať učiteľom anglického jazyka materiály využiteľné na zatraktívnenie a skvalitnenie vzdelávania.

Štvrtý ročník medzinárodnej anglickej súťaže English star bol organizovaný dňa 19. 5. 2017. Súťaž bola určená pre žiakov základných škôl. Účastníci mali vypracovať testy v rámci jednotlivých kategórií podľa jednotlivých ročníkov. Do súťaže sa na našej škole zapojilo 80 žiakov, z toho 55 žiakov bolo z prvého stupňa.

Všetci žiaci dosiahli výborné výsledky, čo nás veľmi potešilo. Niekoľko žiakov doiahlo aj 100% úspešnosť: Maťo Pham- 1.roč., Lea Zošiaková -2. roč., Nina Padyšáková- 3.roč., Kristína Klimová – 4.roč., Simon Lipaj – 4.r., Lea Hoang, Sára Podhradská a Oliver Végh – 6.roč., Jakub Valach – 8. Roč., Terézia Ferenčuková- 9.roč.

Odovzdávanie diplomov a cien sa uskutočnilo vo štvrtok 29. 6. 2017.

29.6.2017, Mgr. Jana Panicová

Výsledky súťaže ENGLISHSTAR