Stretnutie učiteľov - dôchodcov

22. marca sa stretli bývalí učitelia našej školy na príjemnom posedení. My žiaci, pani učiteľky a pani vychovávateľky sme im pripravili program plný veselých scénok, básničiek, hudby a tanca. Zazneli krásne ľudové piesne v podaní našich najlepších speváčok, ale aj moderné piesne so sprievodom gitár a veselým tancom. Najmenší zahrali rozprávku O repke a ukázali, že vedia dobre po anglicky. Spolu vystúpilo 35 šikovných žiakov 1. a 2. stupňa. Vyslúžili si potlesk a úsmevy i slzičku dojatia. Na záver odovzdali pani učiteľkám a pánovi učiteľovi pekný kvietok.

Milí naši učitelia!
Prajeme Vám veľa zdravia a spokojnosti na zaslúženom odpočinku.

Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS