Deň otvorených dverí

Dňa 27.9. 2016 oslávila zvolenská nemocnica svoje 80. narodeniny. Pri tejto príležitosti zorganizovala Deň otvorených dverí , na ktorom nechýbali žiaci 4.C triedy. Na pripravených stanovištiach mali možnosť dať si odmerať tlak, či hladinu cukru v krvi, naučili sa správny postup umývania rúk, videli ukážku resuscitácie. Zaujala ich prehliadka sanitky a zacvičili si cviky na posilnenie chrbtice. Dostali sa aj na oddelenie a na vlastnej koži si vyskúšali sono vyšetrenie. V rámci akcie sa zúčastnili výtvarnej súťaže na tému "Čistota pol života". Obrovskú radosť zažili žiačky A. Petrincová, V. Veselá a A. Hermanová, ktoré obsadili všetky 3 miesta. Gratulujeme! Sladkým ukončením a zároveň prekvapením bola narodeninová torta, ktorú deťom krájal a rozdával riaditeľ nemocnice Jozef Botka.

VR

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS