Vianočný bazár

Tento rok na našej škole opäť prebehol charitatívny bazár. Tentoraz v predvianočnom období. Žiaci a zamestnanci školy na tento účel darovali rozličné predmety: hračky, knižky, rôzne dekorácie. Prevažne šlo o už používané predmety, ktoré však ešte môžu poslúžiť, no našli sa i nové kúsky. V bazoši ste mohli nájsť aj izbové rastliny - tie nám darovala pani učiteľka Felixová, ktorá sa so žiakmi venuje starostlivosti o zeleň v interiéri školy. Za symbolické ceny tu posledný týždeň pred Vianocami mnohí našli darček pre svojich najbližších. Bazoš riadili žiačky piateho ročníka Machová, Zuzana a Farbiaková, Nikola., ktoré svoju funkciu zvládli na výbornú.

Výťažok putoval psíkom a mačkám v mestskom útulku. Ten nám za to na svojej internetovej stránke takto ďakuje: ,,Chceme sa poďakovat žiakom zo ZŠ, J.ALEXYHO zo Zvolena za finančný dar vo výške 55 €, ktorý nám dnes odovzdala sl. Tereza Ferenčuková. Veľmi pekne ďakujeme, že myslia aj na psíkov v KS. Finančný dar použijeme na zakúpenie kvalitných granúl.”

Peniažky útulkáčom v mene školy odovzdala žiačka deviateho ročníka, ktorá útulok pravidelne navštevuje – chodí sem venčiť opustených psíkov. Za pomoc pri organizácii akcie všetkým zúčasteným a hlavne Zuzane, Nikole a Tereze ďakujeme!

Highslide JS