Novoročný minifutbal

V športovej hale na Zvolenskom sídlisku Západ sa dňa 8.1.2017 konal Novoročný turnaj v minifutbale. Samotného turnaja sa zúčastnili žiaci 1. stupňa z 5-tich základných škôl a to konkrétne: ZŠ Sládkovičova (Sliač), ZŠ Námestie mládeže, ZŠ Jilemníckeho 1. a 2. Hralo sa systémom každý s každým, celkovo teda 10 zápasov, každý zápas trval 18 minút a na palubovke pozorným okom rozhodoval všetky stretnutia Tibor Kučera. Počas týchto zápasov padlo dokopy 37 gólov a na palubovke sa vystriedalo 43 hráčov. Po minulom ročníku (2016) chcelo družstvo ZŠ P. Jilemnického 2, (3. ZŠ Zvolen) obhájiť titul, ale to sa im tento rok nepodarilo, nakoľko všetky zápasy vyhrali žiaci zo ZŠ J. Alexyho a tak sa stali zaslúžene víťazom tohto Novoročného turnaja v malom futbale.

Individuálne ocenenia:
Najlepší hráč turnaja – Samuel Frank, 4.A