Žiacka futbalová liga

Naši najmladší futbalisti sa aj tento rok zúčastnili už X. ročníka „Žiackej futbalovej ligy o putovný pohár primátora Mesta Zvolen“. Medzi ďalšími základnými školami zo Zvolena a blízkeho okolia obsadili nádhernú bronzovú priečku. S tradičným rivalom, 6. ZŠ M. Rázusa, našim chlapcom chýbalo trošku šťastia pri obrovských nepremenených šanciach a tak prehrali najtesnejším rozdielom. Zo 7 zápasov zaváhali ešte raz, no ďalších 5 už nedali súperom žiadnu šancu. Skvelé výkony podali všetci naši futbalisti, a aby sme vedeli ktorí to sú, tu sú ich mená:

Michal Stanko                      Henrich Vidhold                  Slavomír Vidhold

Tomáš Pohorelec                  Daniel Veterník                    Samuel Frank

Ján Parobek                         Miroslav Gondáš                  Tomáš Antal

Lukáš Kováč                        Samuel Totáč                         Jakub Murín

Sebastián Vardžik                Adam Kalafus                      Matúš Králik

Jakub Uhrin                         Samuel Vojtek

ĎAKUJEME ZA SKVELÚ REPREZENTÁCIU!
Výsledky zápasov:
7.ZŠ – 1.ZŠ 6:1