Záložka do knihy spája školy : Múdrosť ukrytá v knihách

Aj tento školský rok sme sa zapojili do tvorivého projektu s názvom Záložka do knihy spája školy: Múdrosť ukrytá v knihách.
Na výrobe záložiek sa podieľali žiaci prvého aj druhého stupňa. V každej z nich je ukrytý kúsok jej tvorcu. Na záložkách sa nájde množstvo zvieratiek, fantastických bytostí i kvetov. Okrem tradičných spôsobov sme využili aj servítkovú metódu či tvorbu záložiek z kartónu.
Veríme, že záložky urobia radosť deťom partnerskej školy v Zlatých Moravciach. Dúfame, že našim kamarátom vždy pomôžu nájsť v knižkách tie správne slová, ktoré v nich hľadajú, a to nielen pre zábavu, ale aj pre poučenie, potešenie či povzbudenie.

Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS

Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS      Highslide JS