Vianočný program

Naše bývalé spolužiačky Veronika Kánová a Nika Janečková, teraz už gymnazistky, spríjemnili predvianočný čas našim žiakom – rozhodli sa vymyslieť a zorganizovať vianočný program. Zapojili do neho veľkých i malých. Zaujímavosťou bolo, že hlavnou myšlienkou programu bolo predvianočné snívanie členov jednej rodiny – ocino/Braňo Benko z 9.B/ sníval o nemeckej futbalovej lige, mamina/Nika/ zas o Paríži, dcérenka/Barborka Vajdová zo 4.C/ o ruských dévuškách a podarený synáčik/Filipko Schmidt zo 4.C/ sa zas vžil do roly Kevina z filmu Sám doma. No a počas ich snívania vystúpili deti s programom v príslušnom jazyku. Na záver sa ale k slovu dostala stará mama/Veronika/, ktorá zhodnotila, že najkrajšie sú aj tak tie naše - slovenské Vianoce. Dobroty na štedrovečernom stole, husličky, harmonika, vianočná tržnica, či tanček vločiek... No a na záver neskutočne úžasná pieseň a zároveň aj naše zbožné želanie „Každý deň budú vraj Vianoce“, ktorá vyburcovala celú jedáleň. Presvedčte sa sami – pozrite si naše fotky!

ik

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS