Valentínska tanečná súťaž

Deň Sv. Valentína tento rok vyšiel na nedeľu. My sme preto oslavovali v predstihu, 12.2.2016, v piatok. VI.C, pri tejto príležitosti, v spolupráci so školským parlamentom, zorganizovali tanečnú súťaž. Prihlásili sa žiaci druhého stupňa, ktorí sa tancu venujú i vo voľnom čase, ale aj obyčajní nadšenci. Súťažilo šesť družstiev/jednotlivcov a to v troch kolách. Dokonca sme mali i tzv. battle-súboj, keďže niektorí súťažiaci dosiahli rovnaký počet bodov. Po určení pravidiel, zvukárov a poroty sa tancovalo o dušu. Diváci poctivo sledovali každý pohyb a krok tanečníkov, tak isto ako i porota. V publiku sedeli i pani učiteľky, ktoré z kabinetov prilákala veselá hudba. V priateľskej a veselej nálade sme takto oslávili sviatok zaľúbených, pretože na to aby si sa tešil zo života, stačí niekedy aj tanec a hudba.
Akcia mala úspech, určite si ju zopakujeme!

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS