Škola v prírode

V čase od 2. do 6.5 sa 46 žiakov II. ročníka s dvomi pani učiteľkami a dvomi pani vychovávateľkami zúčastnili Školy v prírode v Repišti. Ubytovaní boli v Horskej chate U daniela v krásnom prostredí Štiavnických hôr blízko Sklených Teplíc. O program sa starali Veľký brat a traja animátori, ktorí deťom pripravili zaujímavé hry: Agent 00PRD, nočná hra Škriatkova rýchla noha, Odkazy dávnych civilizácií, Kasíno Las Vegas...

Deti spoznávali aj blízke okolie. Vystúpili na vrch Bimbíz, k zámku Markus a boli sa kúpať v Sklených Tepliciach. Trochu strachu prežili v nočnej hre. Veľa športovali, súťažili na ihriskách.

Program bol taký bohatý a plný prekvapení, že sa deťom ani nechcelo ísť domov. Pri rozlúčke padali aj slzičky. Spomienky deťom však zostanú a môžu si ich pripomenúť aj z CD.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS