Mobilné planetárium

Naša telocvičňa je čarovná. Väčšinou sa v nej športuje, ale občas sa dokáže zmeniť na spevácke či divadelné pódium. Ale to, čo sa v nej udialo 11.mája, je na neuverenie. Uprostred vyrástla obrovská kupola. Žiadne obavy, neprišli mimozemšťania...bolo to mobilné planetárium. Postupne sa v ňom vystriedali žiaci 1. a 2.stupňa. V pohodlí na žinenkách si pozreli zaujímavé projekcie a dozvedeli sa množstvo informácií o vesmíre. Bol to úplne skvelý zážitok!

ik

Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS