Panel Story

Podujatie Panel Story, ktoré sa uskutočnilo dňa 4. novembra 2015 v priestoroch Súkromnej strednej umeleckej školy vo Zvolene, bolo pripravené pre žiakov s umeleckým nadaním. A takýchto žiakov na našej škole máme, žiakov tvorivých, s výtvarným cítením a výbornou technikou práce.

Výtvarná súťaž bola zameraná na tieto témy:

1. Mier vo svete, pokoj
2. Voľná téma
3. Street art

Naše dievčatá, Miška Ivaničová a Barborka Šnircová z 9.A, Lujza Rusková a Beata Slováková z 9.C, Katka a Alica Hrašková z 8.C a Veronika Gurková z 8.A, reprezentovali našu školu naozaj veľmi dobre. Výtvarné práce boli hodnotené v 2 kategóriách . V 1. kategórii – Idea výtvarného návrhu – sme sa umiestnili nasledovne:
1. miesto – Miška Ivaničová
2. miesto - Beata Slováková
3. miesto - Katka Hrašková

V 2. kategórii – Technické spracovanie výtvarného návrhu
2. miesto – Lujza Rusková
3. miesto – Barborka Šnircová

Blahoželáme !