Mikulášsky deň v 3.C

Niektoré dni sú výnimočné a čarovné. Jeden z takýchto dní prežili i žiaci z 3.C triedy v piatok 4.12.
Už skoro ráno prišli žiaci do školy plní očakávania, čo sa bude diať. Mikulášskymi čiapkami sa premenili na pomocníkov Mikuláša.
Na prvej hodine si zopakovali ako sa píše list. Ako inak ....Ježiškovi. Ich priania nemali konca kraja. V telocvični ich čakala úžasná futbalová a basketbalová exhibícia chalanov skupiny HANDS UP. Po športovom rozptýlení ukázali svoju šikovnosť pri tvorení vianočných ozdôb pod vedením pani Šupinovej a pri zdobení jedličky, ktorá nám počas noci v triede "vyrástla". No a aký by to bol Mikulášsky deň bez Mikuláša? Veru zavítal aj k nám a deťúrence obdaroval sladkou odmenou.
Tešíme sa, že sa nám tento krásny deň vydaril a už teraz si budeme držať palce, aby nás Mikuláš navštívil aj o rok...

Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS

Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS