Čertova skala a Budička

Našim štvrtákom sa máli čas v škole, oni chcú byť spolu aj cez víkend. Tentoraz to nebolo žiadne kino alebo divadlo, ale vybrali sa na turistiku. Cieľ: Čertova skala. Spolužiaci, súrodenci, rodičia, stará mama a dokonca aj Airinka – psík Sofi Kubinskej. Všetci zvládli náročný výstup. V cieli ich čakal doma pripravený obed – rezníky, chlebík a dokonca aj palacinky. A to ešte nevedeli, čo si na nich pripravila p.učiteľka. Najprv preverila rodičov – prečítali deťom povesť o Čertovej skale. Potom rozdala výkresy a uhlíky a kreslilo sa...pridali sa všetci! Po zostupe Schallerovci pozvali všetkých na Budičku. Monika tam má v prenájme ustajneného koníka Generála. Nielen deti, ale aj dospelí, si užili jazdu na koníkovi a ani sa im domov nechcelo!

ik

Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS     Highslide JS