Vianočné koledovanie 2014/2015

Na Slovensku už 20. Vianoce koledníci Dobrej noviny prichádzali do našich domovov.
Ich koledovanie prináša trojnásobnú radosť:
1. Deti si nájdu kamarátov a zabavia sa
2. Potešia tých, ktorých navštívia.
3. Vykoledujú finančné prostriedky pre vzdelávanie detí a dospelých ľudí na severozápade Kene v oblasti Turkana. Projekty, ktoré sa zo zbierky financujú, si môžete pozrieť na stránke Dobrej noviny.
Pre všetkých nás, ktorí nemohli prijať koledníkov do svojich príbytkov, už po tretí krát 54 žiakov našej školy spríjemňovalo predvianočný čas svojim spolužiakom a zamestnancom školy Koledníckym programom DOBRÁ NOVINA. Snažili sme sa ním hľadať odpoveď na otázku: „Prečo dostávame na Vianoce darčeky?“ Pomáhali všetci, aj naši najmenší prváci. A viete na čo sme prišli? Mať rád a byť milovaný je najväčšou túžbou každého z nás. Ak sa nám to nedarí, sme smutní a nešťastní. To ale nie je prípad našich účinkujúcich, ktorí svojou ochotou, dobrými nápadmi a rozvíjajúcimi talentami ukázali, že sú milovaní a vedia mať aj radi. Vďaka vám deti, milí rodičia, starí rodičia, učitelia a priatelia, ktorí dobrým slovom a vlastným príkladom každý deň odovzdávate posolstvo Vianoc našim deťom. V novom roku 9.1.2015 sa so svojim programom predstavili aj rodičom a starým rodičom. Na našej škole sme vykoledovali 32€. Za nás aj africké deti: ĎAKUJEME!

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS

Vianočné koledovanie.mp4