Predvianočný čas

Advent je obdobie, na ktorý sa najviac tešia deti. Tak je to aj na našej škole. Vyzdobili sme si nástenky, okná a v triedach sa rozsvietili stromčeky. Čakali sme na Mikuláša, ktorý prišiel v piatok 5.12. Nebol sám, spolu s čertom a anjelom rozdával deťom darčeky. Z tried sa ozýval spev, smiech, aj krik, lebo čert bol naozaj strašidelný.

Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS

Ako nám ubúdali okienka z adventných kalendárov, blížil sa deň, na ktorý sme sa dlho tešili. V utorok 16.12. sa všetky deti z prvého a druhého ročníka stretli v školskej jedálni na diskotéke. Prvé tóny roztancovali dievčatá aj chlapcov. Tanec striedal program a občerstvenie. Na záver sme si spolu zaspievali pieseň Tichá noc.

Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS