Šťastné a veselé...
...také by mali byť naše deti

Žiaci V.C triedy si v tento sviatočný čas pripomenuli, o čom sú Vianoce: o pohode, pokoji, dávaní, šťastí a láske.
Darovali sme svoj čas, navštívili a vyvenčili sme psíkov v psom útulku. Uvedomili sme si, že živý tvor nie je hračka, má svoje potreby a človek by mal byť zodpovednejší.
Pohodu sme si urobili v triede, počas triednických hodín. Hrali sme spoločenské hry, stolové hry, alebo sa len tak rozprávali pri kreslení. Tento spoločne strávený čas slúžil na upevnenie pozitívnych vzťahov v triede, posilnenie kolektívu.
Šťastní a veselí sme boli i na klzisku, kde sme si na čerstvom vzduchu užili pohyb a čas strávený s kamarátmi.
No a na záver kalendárneho roku v škole sme boli divákmi vianočného vystúpenia, ktoré pre nás s láskou pripravili naši spolužiaci pod vedením pani učiteľky Felixovej.

Ďakujeme a prajeme Vám Šťastné a Veselé!!!

Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS    Highslide JS