Posedenie pri sacherovej torte a samovare

20. apríla sme prežili peknú hodinu cudzích jazykov. Stretli sme sa my jazykári – angličtinári – ruštinári – francúzštinári a nemčinári zo 7.A a 7.C triedy, aby sme si navzájom porozprávali zaujímavosti o krajinách, jazyk ktorých sa učíme. Prezentácie o Nemecku, Francúzsku, Rusku a Anglicku, zaujímavé rozprávanie, riešenie jazykových krížoviek a počúvanie zahraničnej hudby – to bol program nášho popoludnia. Pani učiteľka Drugdová nám upiekla sacherovu tortu a chutila nám. Bola výborná. Žiačky zo 7.C triedy nás pohostili mafinami a to najlepšie – pani učiteľka Hradská zobrala do rúk harmoniku a po celej škole bolo počuť ruské piesne.

Ďakujeme za pekné popoludnie

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS