PANEL STORY

Súkromná stredná umelecká škola pripravila pre žiakov 8. a 9. ročníkov základných škôl už 10. jubilejný ročník výtvarného workshopu PANEL STORY , ktorý sa uskutočnil dňa 05. 11. 2014 v priestoroch Súkromnej strednej umeleckej školy. Akcia Panel Story bola určená žiakom s výtvarným cítením a záujmom o rôzne výtvarné, grafické techniky, fotografiu a tvorbu animovaných filmov. V škole pripravili pre nás tematické workshopy zamerané na maľbu, klasickú grafiku, alternatívne grafické techniky, modelovanie, videotvorbu a pod., kde sme si mohli vyskúšať prácu s profesionálnymi fotoaparátmi a kamerou.
Našu školu reprezentovali žiaci: Adam Králik, Michaela Brodnianska, Nina Mesíková, Barbora Šnircová, Soňa Vajdová, Lujza Rusková.

Lujza Rusková za svoju prácu bola ocenená čestným uznaním. Blahoželáme!

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS