Ocenenie našich žiakov

Dňa 25.6. o 10:00h sa konalo v zasadačke mestského úradu vo Zvolene vyhodnotenie najlepších žiakov v rôznych súťažiach organizované CVČ Zvolen . Žiaci našej školy si odniesli diplomy za pytagoriádu, matematickú , fyzikálnu, biologickú, a geografickú olympiádu v príslušných kategóriách . Sú to žiaci: J.Koleda z 8.A, M. Uhrín z 8.A, J. Zliechovská z 6.C, M. Gondáš z 5.A. Ďalej si žiaci - T. Ferenčuková z 7.A, V. Gurková z 7.A, L. Šinka z 4.C, N. Vavrová a N Mesíková z 8.A prebrali diplomy za súťaž okresného kola medzinárodného projektu EURÓPA V ŠKOLE.

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS