Čo vieš o drogách?

19.11.2014 svoje jasné „ Drogy NIE!“ povedali žiaci 7.A, 7.B a 7.C triedy v súťažnom kvíze „Čo vieš o drogách?“. Kvíz pripravila v rámci Týždňa boja proti drogám koordinátorka prevencie Mgr. Ľ. Hradská. Na správnosť odpovedí dohliadala školská psychologička Mgr. Z. Mareková. Žiaci museli odpovedať správne na súťažné otázky z oblasti prevencie proti návykovým látkam, zdravom životnom štýle, využiť svoju šikovnosť a vedomosti pri lúštení tajničky, napovedať, ale nepomenovať slová o zdravej výžive.

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS

Body za správne odpovede zapisovali peer aktivistky Lenka Kéryová a Katarína Gondášová. Atmosféra bola príjemná, tvorivá, súťažiace družstvá preukázali veľmi dobré vedomosti.
I. miesto : Veronika Gurková, Ema Prostiňáková, Ivan Novota - 7.A
II. miesto : Sára Severínyová, Laura Ďuricová, Matúš Rojík - 7.B