ŠABLÓNOVÉ GRAFFITI

Tvorivá dielňa v Galérii v Banskej Bystrici k výstave DOMINIKA SKUTECKÉHO ARS ET AMOR, LABOR ET GLORIA bola pre žiakov 8.A triedy veľkým zážitkom.
Žiaci sa zoznámili s dielami Dominika Skuteckého a podľa vybraných diel umelca si vyrezali kartónové šablóny. Sprejom si vyrezaný motív naniesli na tričko. Práva na tvorbe šablóny bola pomerne náročná, bolo treba vybrať si ten správny motív a trpezlivo vyrezávať pretlačený obraz na kartóne. Trvalo nám to dlho, ale výsledok je – spokojnosť, že som niečo originálne vytvoril.

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS

obr17