„Silvestrovský turnaj v minifutbale žiakov 1. stupňa ZŠ“ – mestská súťaž.

Dňa 29.12.2013 sa žiaci 3. a 4. ročníkov 1. stupňa našej školy zúčastnili turnaja v minifutbale medzi základnými školami mesta Zvolen, ktoré organizovalo centrum voľného času vo Zvolene DOMINO v Športovej hale na 9. ZŠ (Zvolen m. č. Západ). Hralo sa podľa pravidiel halového futbalu a jeden zápas sa skladal z dvoch desaťminútových polčasov. V desiatich zápasoch si postupne zmerali sily, kondičné schopnosti a futbalové zručnosti medzi sebou chlapci zo všetkých zúčastnených škôl navzájom. Víťazom turnaja sa stal výber žiakov z 1. ZŠ, keď v rozhodujúcom zápase o 1. miesto chlapci z našej školy tomuto súperovi podľahli tesne 1:2 a k celkovému prvenstvu na turnaji nám chýbal iba jeden vstrelený gól. Celkove sme teda obsadili pekné druhé miesto.

Najlepším strelcom celého turnaja stál žiak našej školy Marko Sudimák s 5 strelenými gólmi, ktorému sekundoval druhý najlepší strelec turnaja, tiež žiak našej školy Martin Bozalka so 4 strelenými gólmi.

Našu školu reprezentovali brankári Marek Molnár a Maroš Kruppa a hráči v poli Martin Bozalka, Richard Čokina, Dávid Solár, Marko Sudimák, Matúš Heis, Dominik Indro, Šimon Kollár, Marek Galbavý a Oliver Végh.

Medzi našich strelcov sa v jednotlivých zápasoch postupne zaradili Marko Sudimák – 5 gólov, Martin Bozalka – 4 góly a Dominik Indro so Šimonom Kollárom – obaja po 1 góle.

diplom