Kondično – herné sústredenie v Brezovej pod Bradlom

V dňoch 22. až 24.03.2013 sa žiaci 5. B, 6. B a 7. B triedy našej školy narodení po roku 1.1. 2000, ktorí súčasne tvoria mužstvá mladších žiakov futbalového klubu MFK Lokomotíva Zvolen vekových kategórií U12 a U 13 zúčastnili kondično – herného sústredenia v Brezovej pod Bradlom, kde sme odohrali väčšinu zápasov. Počas sústredenia sme navštívili súperov aj v Zlatých Moravciach a Piešťanoch. Postupne si tu chlapci zmerali svoje sily v šiestich zápasoch s chlapcami rovnakej vekovej kategórie zo západnej časti Slovenska s mužstvami FC VION Zlaté Moravce, TJ Spartak Myjava, PFK Piešťany a AFC Nové Mesto nad Váhom. V rámci sústredenia chlapci absolvovali okrem zápasov s veľmi kvalitnými súpermi aj regeneráciu vo forme sauny a vírivkového kúpeľa a výstup na Mohylu Milana Rastislava Štefánika, ktorá sa nachádza na vrchu Bradlo v Myjavskej pahorkatine (Pamätník M. R. Štefánika). Počas výstupu sme si priblížili život a význam tohto významného Slováka, rodáka z neďalekých Košarísk. Týmto sme obohatili naše športové sústredenie aj o kultúrny rozmer. Hlavným organizátorom tohto sústredenia bol dlhoročný tréner mládeže MFK Lokomotíva Zvolen Ernest Peterke a súčasne učiteľ telesnej a športovej výchovy a športovej prípravy na našej škole, ktorému patrí od chlapcov veľké ďakujeme.

foto1     foto2     foto3     foto4     foto5     foto6

foto7     foto8     foto9     foto10     foto11     foto12