PREHLIADKA PREZENTÁCIÍ O KNIHÁCH

Radi čítate? Potom by ste aj vy dokázali o prečítanej knihe pripraviť krátku prezentáciu a predniesť ju spolužiakom, ako to urobili žiaci 5. ročníka. Prezentácie si pripravili už vo 4. ročníku s pani učiteľkami. V utorok 19. 2. 2013 svoje víťazné prezentácie priblížili žiakom 2. ročníka p. uč. Lagovej.

Najprv nám žiak 5. B triedy A. Antoška priblížil životné osudy Pavla Demitru. Potom nás K. Ptačovská z 5. A triedy zaviedla do sveta fantázie v Narnii. Jej spolužiačka V. Gurková zaujala množstvom tigrov v Tigrom manuáli. Veselé príhody o Opiciach z našej police nám priblížila A. Martinská z 5. C triedy. Napokon sme sa spolu s J. Lepiešom z 5. B triedy báli šepkajúcej múmie z Troch pátračov.

Na záver sme si spolu pozreli ukážky z ďalších prezentácií o zvieratkách i o Titaniku. Prítomní žiaci sa podelil o svoje dojmy.

foto1       foto2       foto3       foto4

foto5       foto6       foto7       foto8