Deň otvorených dverí

Prvé februárové popoludnie k nám prišli na návštevu predškoláci so svojimi rodičmi. Privítali sme ich ako sa patrí – pesničkami, básničkami, tancom i veselou scénkou o písmenkách. Prihovorila sa im naša pani riaditeľka, ktorá im zaželala veľa úspechov. Celým programom nás sprevádzal vláčik Mudráčik. Chrobáčiky deťom porozprávali aké je dôležité vedieť čítať, písať, počítať, cvičiť a poznať cudzie reči. Druháci zarecitovali básne o číslach a prváci o nich zaspievali anglickú pesničku.
Rodičia sa dozvedeli od pani psychologičky viac informácií o školskej zrelosti a budúci prváčikovia si pozreli v herni školského klubu rozprávku a zahrali sa na počítačoch. Na pamiatku na naše spoločné stretnutie dostal každý malého snehuliačika. Veríme, že sa im bude v našej škole páčiť a stretneme sa s nimi v novom školskom roku.

Tešíme sa vás, predškoláci!

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS