Prednes poézie a prózy

Ani tento nechýbalo na našej škole školské kolo súťaže v prednese. V úvode sa deťom 2.-4.ročníkov prihovorila p.zástupkyňa. Potešila sa hojnej účasti a zaželala im pohodu a šťastie. Veselé príbehy sa striedali s milými básňami. Porota zložená z pani učiteliek mala aj tento rok opäť ťažkú úlohu. V prednese poézie zvíťazila Laura Ďuricová z 3.C, druhé miesto získala Michaela Majerová zo 4.A a tretie miesto sa ušlo drobučkej Terezke Šupinovej z 2.A. Aj keď sme si v próze vypočuli veľa pekných prednesov, tejto kategórii kraľovali štvrtáci. Všetky tri miesta obsadili deti zo 4.A: prvá Marianna Felixová, druhá Soňa Vajdová a tretí Marek Uhrin všetkých právom presvedčili, že sú v prednese výborní a ocenenie si zaslúžia! Na víťazov čakali diplomy a knihy a na všetkých ostatných sladká odmena.

II. kategória 5. - 7. ročník

POÉZIA