XXIV. Karl Schnieke – Gedächtnis - Turnier im Hallenfussball C2 – Junioren Carl Zeiss Jena

Starší žiaci MFK Lokomotíva Zvolen U14 v spolupráci ZŠ J. Alexyho sa zúčastnili v dňoch 04.01. – 11.01. 2011 projektu s názvom Mládež v akcií, ktorý sa uskutočnil v Nemecku meste JENA. Vyvrcholením projektu bol halový turnaj vo futbale v športovom komplexe Lobeda – West Carl Zeiss Jena.

Turnaja sa zúčastnili tieto mužstvá: Chemnitzer FC, FC Rot – Weiss Erfurt, FC Carl Zeiss Jena, Hannover 96, FC Energie Cottbus, SpVgg. Greuther Fürth, SG Dynamo Dresden, Salzburger AK(Rakúsko), Pesci Vasutas Sport Club (Maďarsko), Górnik Zabrze (Poľsko), MFK Lokomotíva Zvolen (Slovensko).

V jednotlivých zápasoch sme podávali vyrovnané herné výkony, žiaľ konečný výsledok nebol pre nás až tak priaznivý. Na základe toho sme skončili na desiatom (predposlednom) mieste.
Výsledky MFK Zvolen: Zvolen – Hannover 0:3, Zvolen – Cottbus 1:4 (Badinka), Zvolen – Dresden 3:6 (Jablonský, Paučo, Badinka), Zvolen – Zabrze 0:1, Zvolen – Fürth 1:1 (Badinka), Zvolen – Pecsi 3:2 (Valach, Jablonský, Badinka)

Mužstvo MFK Lokomotíva Zvolen reprezentovali: Aleš Čerhýň, Marek Jamnický, Róbert Badinka, Rastislav Krkoš, Martin Strak, Jozef Karásek, Erik Valach, Kristián Halama, Viliam Paučo, Michal Jablonský, Tréner: Mgr. Matej Révay.

Osobne chcem poďakovať za sprostredkovanie turnaja a celého pobytu pani PaeDr. Helene Hrnčiarovej.