Mikulášsky deň u nás

Vianočný koncert

V pondelok 6.12. na Mikuláša sme dostali príjemné prekvapenie. A nie jedno! Nielen, že pani učiteľky privreli očko a neskúšali, ale v jedálni sme zažili krásny koncert súkromnej umeleckej školy Pink Harmony. Nádherné vianočné melódie a umelecký prednes v nás navodil vianočnú atmosféru.

Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS

Navštívil nás Mikuláš

Buchot na dvere a štrngot reťazí prekvapil snáď každého. Našu školu tento rok neobišiel naozajstný Mikuláš! Reťaze, samozrejme, patrili čertovi, ktorý ho sprevádzal. Menšie deti poriadne vystrašil. Všetko ale napravili plné balíčky sladkých maškŕt. A kto chodí na obed, mal o jedno prekvapenie naviac - Mikuláš aj tu nechal balíček dobrôt.