ORION FLORBAL

V dňoch 22.3.2011 a 24.3.2011 sa v našej telocvični konali florbalové turnaje starších a mladších žiakov. (Florbal je kolektívny halový šport podobný pozemnému hokeju, na hracej ploche môže byť z každého tímu počas zápasu päť hráčov v poli a jeden brankár. Cieľom hry je dopraviť loptičku do súperovej bránky). Bolo to pekné spestrenie pre našich žiakov, keďže florbal je stále považovaný za nový a "netradičný" šport na Slovensku, aj keď sa veľkou rýchlosťou dostáva do popredia. Našu školu reprezentovali a takéto výsledky dosiahli :

STARŠÍ ŽIACI :Dávid Snopko, Hajdúch Martin, Huňady Tomáš, Vrana Ľubomír, Melich Martin, Jablonský Michal, Halama Kristián, Kubík Marián

Výsledky:
ZŠ Jilemnického 1 - Osemročné Gymnázium 11:0
ZŠ Alexyho - ZŠ Budča 6:1
O 3. miesto : Osem. Gym - ZŠ Budča 4:3
O 1. miesto (Finále) : ZŠ Alexyho - ZŠ Jilemnického 6:1

MLADŠÍ ŽIACI : Tomáš Mikulčík, Peter Urban, Ladislav Bielik, Jakub Cavar, Lukáš Lipiansky, Kristian Psársky, Vlado Koreň, Martin Kovalančík, Patrik Hrvol

Výsledky:
ZŠ Alexyho  - ZŠ Budča 4:1
ZŠ Alexyho  - ZŠ Jilemnického 1:2
ZŠ Budča - ZŠ Jilemnického 0:8

foto     foto     foto     foto     foto     foto