Slávnostné odovzdávanie prváckych vysvedčení

Ani sme sa nenazdali a prešiel polrok usilovnej práce včeličiek, chrústikov, lienok i motýlikov- teda všetkých našich prváčok a prváčikov .
Naučili sa písať, čítať i počítať, poznávať prírodu a život ľudí. O tom, že si zaslúžia dobré známky presvedčili svojich rodičov i pani riaditeľku .V školskej jedálni , ktorá ožila ako pestrá lúka, sa ani jedna trieda nedala zahanbiť. Zarecitovala básničku, prečítala príbeh, vypočítala dlhý príklad a porozprávala o svojom triednom symbole. Spoločne zaspievali pesničku o zime.
Každý z nich si hrdo odnášal svoje prvé ozajstné vysvedčenie. A my im všetci prajeme, aby sa im tak dobre darilo i naďalej.

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS