Výtvarné súťaže

Ruža, kráľovná kvetov

Highslide JS       Highslide JS       Highslide JS       Highslide JS       Highslide JS       Highslide JS

Obal žiackej knižky

Civilná obrana
OÚ Zvolen, odbor civilnej obrany a krízového riadenia vyhlásil v apríli výtvarnú súťaž „Civilná ochrana očami detí“. Pod vplyvom zemetrasenia na Heity, prívalových dažďov, baníckych nešťastí a iných prírodných katastrof na svete sme vytvorili naše výtvarné dielka. Páčia sa vám?
Súťažiaci:
Vladimír Roman 9.roč. , Slauko Jurec 6.roč. , Šimon Šaškievič 1.roč. , Marcus Pohl 1.roč. , Natália Gajdošová 1.roč. , Andrea Benková 8.roč. , Patrik Špurek 6.roč. , Barbora Sujová 6.roč. , Lukáš Horváth 7.roč. , Júlia Zliechovská 1.roč. , Ivan Pullman 6.roč.

Chlieb náš každodenný
Keď prišla v januári ponuka zúčastniť sa výtvarnej súťaže Slovensko, krajina v srdci Európy 2010 s mottom: Chlieb náš každodenný, bola to pre nás veľká výzva zvládnuť túto ťažkú tému na 1.stupni. Rozprávka Tri groše sa nám ale veľmi páčila a snažili sme sa pochopiť jej význam. Ako sa nám to podarilo, posúďte sami.
Súťažiaci:
Jakub Valach 1.D , Alica Hrašková 2.C , Katarína Hrašková 2.C ,