Popoludnie pre predškolákov

Peknou tradíciou sa stalo spoločné stretnutie žiakov našej školy s predškolákmi zo všetkých materských škôlok z nášho obvodu.
Tento rok sa uskutočnilo 3.februára o 16,00 hod. v jedálni našej školy.
Žiaci prvého stupňa si pre svojich bývalých spolužiakov – budúcich prvákov pripravili pekný program. Najmenší recitovali básne o zime a zatancovali moderný tanček a country tanec. Predškoláci pomohli zábudlivej vločke otvoriť oblôčik tým správnym čarovným slovíčkom. Staršie deti predviedli scénku o bielych a čiernych kvapkách a zatancovali tanec s dáždnikmi. V závere programu nesmeli chýbať vinše do nového roka a spoločná pieseň, v ktorej sa tlieskalo, lúskalo prstami, búchalo nohami a volalo „holahej!“. Pretože v to popoludnie bol určite každý veselý a šťastný...
Potom sa budúci školáci vybrali do našich počítačových učební, kde si kreslili, vyfarbovali omaľovánky a hrali veselé hry.

Tešíme sa vás, predškoláci!

Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS      Highslide JS